Boże Narodzenie w Hotelu

boże narodzenie w hotelu

Boże Narodzenie w Hotelu

A gdyby tak podarować sobie pod choinkę Święta? Wykwintną wieczerzę bez spędzania długich godzin w kuchni… Relaks w wodach termalnych zamiast przedświątecznych porządków… I pięknie przystrojoną choinkę sięgającą pod sam sufit… Tak może wyglądać Twoje Boże Narodzenie, jeśli wraz z rodziną zdecydujesz się spędzić te Święta w Aparthotelu.

Niezapomniana Wigilia w Uniejowie

Wśród licznych atutów naszej oferty Bożonarodzeniowej na uwagę z pewnością zasługuje niezapomniana Wieczerza Wigilijna, do której zasiądziecie w eleganckich wnętrzach najlepszej restauracji w Uniejowie – „Aqua Restaurant Inspired by Tradition”. Drobiazgowo przemyślane menu, które stanowi unikalne połączenie tradycyjnych potraw świątecznych z elementami kuchni nowoczesnej z pewnością Was oczaruje. Wyjątkowego smaku potrawom nadadzą świeże lokalne produkty. Istotną rolę w świątecznym menu odgrywają również desery, zarówno te tradycyjne, jak i te niespotykane na co dzień w żadnej innej restauracji.

Atrakcje dla Najmłodszych

Boże Narodzenie w Hotelu to wyjątkowa okazja, żeby spędzić Święta w gronie najbliższych, jednocześnie zażywając odrobiny relaksu w hotelowej strefie SPA&Wellness. Celebracji chwili dla siebie sprzyjają atrakcje dla najmłodszych, dzięki którym Twoja Pociecha będzie się świetnie bawić, a Ty zyskasz nieco czasu dla siebie. W ramach oferty atrakcji dla dzieci organizujemy świąteczne warsztaty tematyczne. W zależności od wieku uczestników oraz ich zainteresowań stroimy pierniczki, przygotowujemy ozdoby choinkowe i spędzamy czas na zabawach ruchowych. A jeśli pogoda nam sprzyja, zapraszamy wszystkich – rodziców i dzieci – do zabawy na śniegu.

Boże Narodzenie w Hotelu dla Całej Rodziny

Do skorzystania z oferty Bożonarodzeniowej zapraszamy pary, rodziców z dziećmi oraz całe rodziny. Specjalnie dla Was tak zaaranżujemy przestrzeń restauracji, żebyście mogli usiąść do Wigilii przy wspólnym stole, zupełnie jak w domu. Z tą różnicą, że zamiast spędzać długie godziny na przygotowywaniu kolejnych wigilijnych potraw, możecie ten czas poświęcić sobie. Wyjść na spacer, zrelaksować się w Termach Uniejów czy chociażby posiedzieć wspólnie i porozmawiać w hotelowym lobby.