Boże Narodzenie w Hotelu

Boże Narodzenie w hotelu, imprezy bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie w Hotelu

A gdyby tak podarować sobie pod choinkę Święta? Wykwintną wieczerzę bez spędzania długich godzin w kuchni… Relaks w wodach termalnych zamiast przedświątecznych porządków… I pięknie przystrojoną choinkę sięgającą pod sam sufit… Tak może wyglądać Twoje Boże Narodzenie, jeśli wraz z rodziną zdecydujesz się spędzić te Święta w Aparthotelu.

Niezapomniana Wigilia w Uniejowie

Wśród licznych atutów naszej oferty Bożonarodzeniowej na uwagę z pewnością zasługuje niezapomniana Wieczerza Wigilijna, do której zasiądziecie w eleganckich wnętrzach najlepszej restauracji w Uniejowie – „Aqua Restaurant Inspired by Tradition”. Drobiazgowo przemyślane menu, które stanowi unikalne połączenie tradycyjnych potraw świątecznych z elementami kuchni nowoczesnej z pewnością Was oczaruje. Wyjątkowego smaku potrawom nadadzą świeże lokalne produkty. Istotną rolę w świątecznym menu odgrywają również desery, zarówno te tradycyjne, jak i te niespotykane na co dzień w żadnej innej restauracji.

Atrakcje dla Najmłodszych

Boże Narodzenie w Hotelu to wyjątkowa okazja, żeby spędzić Święta w gronie najbliższych, jednocześnie zażywając odrobiny relaksu w hotelowej strefie SPA&Wellness. Celebracji chwili dla siebie sprzyjają atrakcje dla najmłodszych, dzięki którym Twoja Pociecha będzie się świetnie bawić, a Ty zyskasz nieco czasu dla siebie. W ramach oferty atrakcji dla dzieci organizujemy świąteczne warsztaty tematyczne. W zależności od wieku uczestników oraz ich zainteresowań stroimy pierniczki, przygotowujemy ozdoby choinkowe i spędzamy czas na zabawach ruchowych. A jeśli pogoda nam sprzyja, zapraszamy wszystkich – rodziców i dzieci – do zabawy na śniegu.

Boże Narodzenie w Hotelu dla Całej Rodziny

Do skorzystania z oferty Bożonarodzeniowej zapraszamy pary, rodziców z dziećmi oraz całe rodziny. Specjalnie dla Was tak zaaranżujemy przestrzeń restauracji, żebyście mogli usiąść do Wigilii przy wspólnym stole, zupełnie jak w domu. Z tą różnicą, że zamiast spędzać długie godziny na przygotowywaniu kolejnych wigilijnych potraw, możecie ten czas poświęcić sobie. Wyjść na spacer, zrelaksować się w Termach Uniejów czy chociażby posiedzieć wspólnie i porozmawiać w hotelowym lobby.

Imprezy Bożonarodzeniowe w Hotelu

Obok tradycyjnej Wigilii Gościom oferujemy także możliwość kompleksowej organizacji imprezy bożonarodzeniowej w naszym Hotelu. Ofertę imprez bożonarodzeniowych kierujemy do klientów biznesowych poszukujących dogodnej lokalizacji na wigilię firmową, jak również wszelkiego typu grup, stowarzyszeń i organizacji, które planują wspólne spotkanie w okresie świątecznym lub okołoświątecznym. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań imprezy bożonarodzeniowe w Aparthotelu mogą przyjmować postać tradycyjnych spotkań wigilijnych lub modnych obecnie bankietów.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę wydarzenia, w ramach której zapewniamy dekoracje sali, świąteczne menu oraz profesjonalny serwis kelnerski. Zachęcamy również do skorzystania z hotelowej strefy SPA&Wellness oraz innych atrakcji. Gości zainteresowanych możliwością organizacji jednodniowej lub kilkudniowej imprezy bożonarodzeniowej w Uniejowie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w przygotowaniu agendy wydarzenia.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów