Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Chrzciny

Chrzciny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej rodziny. Zorganizuj je z nami!

Chrzciny

Chrzciny to wydarzenie, które zapisuje się w historii każdej rodziny. Dzięki profesjonalnej obsłudze wydarzenia, nasi goście mogą przeżywać rodzinne chwile we wspaniałej atmosferze. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i kompleksową organizację całego wydarzenia.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, albo zainteresowała Cię powyższa oferta, to zachęcamy do kontaktu.

k.czaczkowska@aparthotel-termyuniejow.pl
+48 515 042 346

Chrzciny

Sala na chrzciny – Aparthotel Termy Uniejów

Chrzciny są wyjątkową chwilą dla młodych rodziców, jak również dla całej rodziny. Aparthotel Termy Uniejów doskonale wie, jak istotne jest zorganizowanie idealnego przyjęcia w tym niezwykle wyjątkowym dniu. Nasza sala na chrzciny dysponuje odpowiednim klimatem i wyposażeniem, a personel dokłada wszelkich starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w pamięci wszystkich gości.

Lokal na chrzciny w wyjątkowym miejscu

Aparthotel Termy Uniejów to idealny lokal na chrzciny dla wymagających. Do dyspozycji naszych gości oddajemy sale, które są w stanie pomieścić od 60 gości wzwyż. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej konfiguracji pomieszczeń, które mogą być ze sobą łączone, co daje bardzo dużo miejsca na organizowane przyjęcie. Do każdego wydarzenia organizowanego w naszym hotelu podchodzimy indywidualnie. Ustawienie sali oraz dobranie dekoracji zależne jest od Państwa oczekiwań.

Menu na chrzciny dziecka

Chrzciny dziecka są wyjątkową chwilą w życiu rodziców. Wiemy, że odpowiedni lokal na chrzciny to podstawa, ale ważne jest także właściwe menu. Aparthotel Termy Uniejów dokłada wszelkich starań, aby przygotowane dla Państwa posiłki były równie wyjątkowe, co samo wydarzenie. Nasi kucharze korzystają wyłącznie z produktów najwyższej jakości i przygotowują potrawy kuchni polskiej oraz lokalnej, które zadowolą podniebienie każdego, nawet najbardziej wymagającego smakosza. Nasi klienci mają możliwość skomponowania swojego własnego menu z dostępnych pozycji.

Wynajęcie sali na chrzciny to kompleksowa oferta. Wyróżniają nas:

  • indywidualne menu,
  • cukiernia hotelowa, w której można zamówić tort,
  • eleganckie i stylowe wnętrze,
  • profesjonalna obsługa kelnerska,
  • parking specjalnie dla gości,
  • atrakcyjna okolica,
  • atrakcje przygotowane specjalnie dla najmłodszych.

Atrakcje dla dzieci – idealny lokal na chrzciny dla najmłodszych

Młodzi goście znajdą w naszym hotelu szereg atrakcji. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy Bawialnię – miejsce, w którym do ich dyspozycji oddaliśmy wiele gier oraz zabawek. Na świeżym powietrzu na dzieci czeka niezwykła rozrywka, jaką jest rozbudowany plac zabaw, którego powierzchnia wyłożona została specjalnym materiałem w trosce o ich bezpieczeństwo.

Idealny lokal na chrzciny? Oferta Aparthotel Termy Uniejów jest niezrównana. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo – w celu zarezerwowania dogodnego dla Państwa terminu przyjęcia oraz ułożenia indywidualnego menu czy wyboru wystroju sali.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów