Boże Narodzenie w Hotelu

 

Gdzie jechać na ferie? Ferie w hotelu - Łódzkie

Ferie w hotelu

Gdzie jechać na ferie? To pytanie często można usłyszeć w polskich domach, zwłaszcza że w ostatnich latach zima nie dopisuje i wyjazd w góry coraz rzadziej stwarza okazje do zabaw na śniegu i uprawniania sportów zimowych. Dlatego zamiast patrzeć przez okno na ulewny deszcz lub spacerować po zabłoconych ścieżkach na ferie zimowe polecamy województwo łódzkie, a dokładniej Aparthotel Termy Uniejów – komfortowy hotel oferujący mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Ferie w hotelu to doskonała okazja do tego, żeby spędzić czas wspólnie, jednocześnie korzystając z licznych atrakcji i form wypoczynku. Basen, hotelowe SPA oraz kompleks basenowo-termalny Termy Uniejów to zaledwie kilka propozycji, z których możemy skorzystać wybierając województwo łódzkie. W kompleksie termalnym obok basenów i licznych atrakcji wodnych znajduje się m.in. kręgielnia. Kręgielnia Nautilus to bez wątpienia jedno z miejsc, które warto odwiedzić całą rodziną, zwłaszcza kiedy pogoda nie dopisuje, a nam chwilowo znudziły się ciepłe kąpiele… Choć zdaniem naszych Gości te ostatnie nigdy się nie nudzą! Inną alternatywą dla basenów jest Zoo Safari Borysew. Popularny ogród zoologicznych działa w okolicy do 2008 roku dając najmłodszym możliwość obcowania z różnymi gatunkami zwierząt. Zoo polecamy zwiedzić w słoneczny dzień, niezależnie od tego czy zima jest ciepła, czy śnieg przyjemnie skrzypi pod stopami – spacer po zoo w promieniach południowego słońca będzie prawdziwą przyjemnością. W okolicy znajduje się również Bawilandia – miejsce stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci. W kompleksie są zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami i wiele innych atrakcji dla młodszych i nieco starszych dzieci. Obiekt jest zadaszony, dzięki czemu możemy z niego korzystać niezależnie do warunków atmosferycznych.

A gdzie jechać na ferie bez dzieci?

Romantyczny wyjazd we dwoje? A może chwila długo wyczekiwanego odpoczynku? Na ferie we dwoje również polecamy województwo łódzkie, a tu hotel Aparthotel, który oferuje nam całą gamę atrakcji – hotelowe SPA to przestrzeń, w której możemy odpocząć i się zregenerować korzystając z zabiegów odnowy biologicznej solo lub we dwójkę. Hotelowy basen to przestrzeń, gdzie możemy aktywnie spędzić czas, jednocześnie odpoczywając we własnym tempie – sprzyja temu komfortowa infrastruktura umożliwiająca odpoczynek na brzegu basenu, także z lampką wybornego wina. Na naszą uwagę z pewnością zasługują również Termy Uniejów. Jeśli jednak nie mamy ochoty przebywać w miejscach tłocznych i gwarnych z dobroczynnych i prozdrowotnych właściwości uniejowskich wód termalnych możemy korzystać w zaciszu hotelowego pokoju. Umożliwia nam to trzeci kran w łazience, dzięki któremu o każdej porze dnia i nocy możemy oddać się przyjemności kąpieli termalnej.

Gości zainteresowanych feriami w hotelu zachęcamy do sprawdzenia bieżącej oferty Aparthotelu Termy Uniejów. Oferujemy pakiety rodzinne oraz ferie dla dwojga, każdorazowo dbając o pełne zadowolenie naszych Gości. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących aktualnej oferty zapraszamy do kontaktu z Recepcją.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów