Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Inne

W naszym hotelu możesz zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy, takie jak bankiety, spotkania profesjonalistów, wydarzenia firmowe.

Inne

W szerokiej ofercie naszego hotelu odkryją Państwo niemal nieograniczone możliwości, pozwalające na organizację wydarzeń. Organizujemy imprezy firmowe, bankiety, wszelkiego rodzaju spotkania branżowe i jubileusze. Aby utworzyć indywidualny plan wydarzenia, skontaktuj się z nami w celu umówienia konsultacji.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, albo zainteresowała Cię powyższa oferta, to zachęcamy do kontaktu.

k.czaczkowska@aparthotel-termyuniejow.pl
+48 515 042 346

Inne

Aparthotel Termy Uniejów – kompleksowa organizacja imprez

Aparthotel Termy Uniejów w odległości zaledwie 50 km od Łodzi oferuje Państwu profesjonalną, kompleksową organizację imprez firmowych, konferencji oraz szkoleń, a także organizację jubileuszy. W zakresie naszych działań znajduje się również organizacja pikników firmowych i imprez plenerowych. Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażone sale konferencyjne i urokliwe otoczenie naszego hotelu, gdzie można cieszyć się ciszą i spokojem. Dzięki naszej propozycji mogą Państwo połączyć przyjemne z pożytecznym. W ciągu dnia można uczestniczyć w prelekcjach, wieczorem natomiast oddać się relaksowi w leczniczych wodach termalnych lub ekskluzywnej strefie SPA.

Kompleksowa organizacja imprez dotyczy:

  • przygotowania sali na wykłady czy szkolenia,
  • zapewnienia uczestnikom cateringu lub przerwy kawowej,
  • zapewnienia rozrywek w czasie wolnym,
  • zorganizowania noclegów dla uczestników wydarzenia.

Organizacja imprez firmowych w Aparthotelu Termy Uniejów dopasowana jest do Państwa wymagań. Dbamy o zadowolenie naszych gości, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Organizacja pikników firmowych i imprez plenerowych – dostępne możliwości

Organizacja imprez plenerowych może dotyczyć czasu spędzanego przez uczestników na terenie naszego hotelu. Na życzenie klientów możemy zorganizować dodatkowe atrakcje np. piknik firmowy na świeżym powietrzu – głównie w sezonie wiosenno-letnim z atrakcją w postaci grilla lub ogniska. W sezonie zimowym proponujemy przede wszystkim rozrywki ze śniegiem w roli głównej. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań i kreatywności naszych pracowników – której im nie brakuje.

Czym wyróżnia się kompleksowa organizacja imprez w Aparthotelu Termy Uniejów?

Imprezy firmowe organizowane w Aparthotelu Termy Uniejów to przede wszystkim możliwość dopasowania wielkości sali do liczby uczestników wydarzenia. Nasza oferta to cztery przestronne sale konferencyjne, które w zależności od potrzeb mogą zostać połączone ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Maksymalna przestrzeń, którą proponujemy naszym gościom to około 480 metrów kwadratowych powierzchni.  Dodatkowo każda z dostępnych w hotelu sal wyposażona jest w odpowiednie nagłośnienie oraz klimatyzację.

Jeżeli interesuje Państwa perfekcyjna organizacja imprez firmowych, zapraszamy do współpracy z Aparthotel Termy Uniejów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu niezbędnych informacji i pomogą w zorganizowaniu wydarzenia na najwyższym poziomie. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa z województwa łódzkiego oraz terenu całej Polski.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów