Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Organizacja Jubileuszy

Każdy z nas przeżywa w życiu wyjątkowe chwile, które pragnie uczcić. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas jubileusze zapisały się w pamięci naszych gości jako niezapomniane.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, albo zainteresowała Cię powyższa oferta, to zachęcamy do kontaktu.

k.czaczkowska@aparthotel-termyuniejow.pl
+48 515 042 346

Jubileusze

Kompleksowa organizacja jubileuszy w Aparthotel Termy Uniejów

Jubileusze są niezwykle podniosłymi chwilami – zarówno w przypadku firm, jak i osób prywatnych świętujących np. okrągłe rocznice ślubów. Aparthotel Termy Uniejów w pobliżu Łodzi oferuje możliwość zorganizowania dla Państwa tej ważnej uroczystości w swoich eleganckich wnętrzach. Organizujemy zarówno jubileusze ślubu, jak i jubileusze firmowe.

Doświadczenie Aparthotelu Termy Uniejów

Organizacja jubileuszy to wieloaspektowe przedsięwzięcie, w którym bardzo ważne jest doświadczenie. Zespół Aparthotelu Termy Uniejów to specjaliści, którzy kompleksowo przygotują dla Państwa wydarzenie – z uwzględnieniem wszelkich wymagań.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Dysponujemy kilkoma salami konferencyjnymi,
w których możliwa jest organizacja jubileuszy, a także innych wydarzeń o charakterze biznesowym lub rodzinnym. W zależności od ilości uczestników mogą one zostać podzielone w następujący sposób:

 • sala 1 (110 ) dla 110 gości,
 • sala 2 (145 ) dla 150 gości,
 • sala 3 (145 ) dla 150 gości,
 • sala 4 (80 ) dla 80 gości,
 • sala 1+2 (255 ) dla 260 gości,
 • sala 2+3 (290 ) dla 300 gości,
 • sala 3+4 (225 ) dla 230 gości,
 • sala 1+2+3 (400 ) dla 400 gości,
 • sala 1+2+3+4 (480 ) dla 450 gości.

Wszystkie sale bankietowe są klimatyzowane i wyposażone w inteligentny system zarządzania nagłośnieniem i obrazem. Pozwala to na sprawne oraz wygodne dla uczestników przeprowadzenie części oficjalnej gdzie np. zostaną zaprezentowane aktualne sukcesy Państwa firmy lub wspomnienia rodzinne – w zależności od charakteru organizowanego wydarzenia.

Organizacja jubileuszy w Aparthotelu Termy Uniejów to również możliwość skomponowania swojego własnego menu spośród przygotowanych przez hotelową restaurację propozycji. Nasi szefowie kuchni oferują szereg dań polskich i regionalnych przyrządzonych z wykorzystaniem najlepszych składników dostępnych na rynku.

Organizacja jubileuszy – co wyróżnia naszą ofertę?

Naszym klientom proponujemy przede wszystkim:

 • eleganckie wnętrza,
 • wspaniałą kuchnię,
 • hotelową cukiernię,
 • wieloletnie doświadczenie szefa kuchni,
 • profesjonalną obsługę.

Uczestnikom organizowanego przez Państwa wydarzenia zapewniamy także parking dla gości.

Jeżeli interesuje Państwa organizacja jubileuszy w Aparthotelu Termy Uniejów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – zarówno mailowo, jak i telefonicznie. To pierwszy krok do umówienia się na spotkanie informacyjne i organizacyjne, podczas którego omówione zostaną wszystkie niezbędne kwestie dotyczące wydarzenia, które ma miejsce odbywać się w naszym hotelu.

O wysokiej jakości oferowanych usług świadczy ogromne zainteresowanie organizacją jubileuszy ślubnych oraz firmowych w Aparthotelu Termy Uniejów, zarówno wśród Gości z terenu województwa łódzkiego, jak i całej Polski.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów