Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5 %

Kod rabatowy: Apart2020

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Na pierwszym miejscu stawiamy rozwój naszych pracowników. Tylko przez zapewnienie bezpieczeństwa pracy, możliwości osobistego rozwoju oraz dbanie o siebie nawzajem może powstać przyjazna atmosfera.

Poniżej znajdują się nasze aktualne oferty pracy.

Jeśli chciałbyś z nami pracować ale żadna rekrutacja nie jest aktywna to napisz do nas praca@aparthotel-termyuniejow.pl

Stanowisko POKOJOWA/Y

OBOWIĄZKI
• sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych
• dbanie o porządek i czystość
• raportowanie wszelkich niezbędnych napraw
• dbanie o dobry wizerunek hotelu
• praca w systemie zmianowym od 6.00 do 22.00 (również w weekendy)

WYMAGANIA
• dyspozycyjność
• dokładność i dbałość o porządek
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy pod presją czasu
• uczciwość i dyskrecja
• pozytywne usposobienie
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY
• zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
• możliwości rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę
• szkolenie dotyczące standardów pracy
• darmowe obiady pracownicze

Osoby zainteresowane pracą prosimy przesyłać CV(życiorys) wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym elektronicznie na adres:
praca@aparthotel-termyuniejow.pl

UWAGA:
W CV należy zawrzeć klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Kariera