Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Komunie

Organizujemy wydarzenia rodzinne. Zapewniamy kompleksową obsługę i uśmiechy na twarzach wszystkich gości.

Komunie

Pierwsza komunia święta to jedno z najważniejszych wydarzeń rodzinnych w życiu każdego dziecka i rodziców. Dokładamy starań, aby ten dzień stał się wyjątkowy dla całej rodziny.

Organizujemy kompleksowe wydarzenia, gwarantując nie tylko ich oprawę, ale także wyśmienite menu oraz profesjonalną obsługę, która zadba o każdy szczegół imprezy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, albo zainteresowała Cię powyższa oferta, to zachęcamy do kontaktu.

k.czaczkowska@aparthotel-termyuniejow.pl
+48 515 042 346

Komunie

Sala na komunię – Aparthotel Termy Uniejów

Pierwsza Komunia dla dziecka oraz jego rodziny jest wydarzeniem wyjątkowym. Aparthotel Termy Uniejów doskonale zdaje sobie z tego sprawę – każda nasza sala na komunię z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był niepowtarzalny i na długo pozostał w pamięci dziecka, jak i gości.

Lokal na komunię w wyjątkowym miejscu

Aparthotel Termy Uniejów to idealne miejsce dla każdego, kto chce zorganizować przyjęcie komunijne w niezwykle eleganckim i nowoczesnym miejscu. Nasi goście mają możliwość stworzenia niezapomnianych wspomnień w jednej z naszych sal (lub w przypadku większej ilości gości w kilku połączonych salach). Każda oferowana przez Aparthotel Termy Uniejów sala na komunię może pomieścić minimum 80 gości. Dzięki możliwości dowolnej konfiguracji pomieszczeń możemy jednak zająć się organizacją wydarzenia, w którym będzie uczestniczyć znacznie większa liczba osób. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi z Państwa strony, dlatego szczegóły dotyczące sal oraz ich wystrój są ustalane indywidualnie wedle oczekiwań.

Menu na Pierwszą Komunię

Zdajemy sobie sprawę, że w tym ważnym dniu istotny jest nie tylko sam lokal na komunię, ale także kompleksowa obsługa, którą powinien oferować.  Planowanie Pierwszej Komunii dla dziecka jest wyjątkową chwilą, dlatego proponowane przez nas menu jest równie wyjątkowe. Przygotowane przez naszych mistrzów kuchni specjały zadowolą podniebienie nawet najbardziej wymagających. Oferujemy specjalne menu również dla najmłodszych. Nasza hotelowa kuchnia korzysta wyłącznie z najwyższej jakości składników, przyrządzając najlepsze potrawy kuchni polskiej oraz regionalnej.

To, co nas wyróżnia:

  • profesjonalna obsługa kelnerska,
  • indywidualne menu,
  • indywidualny wystrój sali,
  • atrakcje dla najmłodszych,
  • parking dla gości,
  • atrakcyjna okolica.

Atrakcje dla dzieci – sala na komunię w Aparthotelu Termy Uniejów

Najmłodsi uczestniczący w przyjęciu komunijnym mają możliwość skorzystania z bogatej oferty atrakcji, którą Aparthotel Termy Uniejów przygotował specjalnie dla nich. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszy się bez wątpienia strefa gier kreatywnych pozwalająca na rozwój wyobraźni dzieci. Na gości czeka również Bawialnia – miejsce przygotowane specjalnie dla nich. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia znajdą tutaj szereg zabawek oraz gier. Mogą także odpocząć na  świeżym powietrzu, gdzie razem z rówieśnikami i rodzicami dzieci będą mogły spędzić czas, aby nie nudzić się przy stole. W strefie hotelowej znajduje się również spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa zewnętrzny plac zabaw, który jest strefą nieograniczonej zabawy i radości.

Zastanawiają się Państwo czy nasz lokal na komunię będzie odpowiedni? Zapraszamy do kontaktu z pracownikami hotelu – telefonicznie lub mailowo. Odpowiedzą oni na wszystkie Państwa pytania oraz pomogą w zaplanowaniu spotkania, na którym będą mieli Państwo możliwość zarezerwowania dogodnego terminu wynajmu sali oraz ułożenia indywidualnego menu i zaplanowania wystroju.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów