Konferencje

Do dyspozycji gości dostępne jest rozbudowane centrum konferencyjne wraz ze strefą work zone oraz przestronnym foyer.

Przestrzeń biznesowa

Centrum konferencyjne o powierzchni 745 m2 składa się z sześciu, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych oraz obszernego foyer. W przypadku konferencji z dużą ilością gości istnieje możliwość połączenia czterech największych sal w jedną.

Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w rzutniki multimedialne, flipcharty oraz wskaźniki laserowe. Istnieje możliwość połączenia ze sobą wszystkich sal.

Wyposażenie sal

Mikrofon
Klimatyzacja
Internet
Projektor

Jeśli jesteś zainteresowany salą konferencyjną napisz do nas na konferencje@aparthotel-termyuniejow.pl

Aparthotel Termy Uniejów – centrum konferencyjne: Łódź

Aparthotel Termy Uniejów oferuje w pełni wyposażoną strefę konferencyjną o łącznej powierzchni 745 m2– jest to sześć sal konferencyjnych oraz bardzo obszerne foyer. Wszystkie nasze sale konferencyjne są wyposażone w rzutnik multimedialny wysokiej jakości, flipcharty oraz wskaźniki laserowe ułatwiające biznesowe spotkania. W przypadku konferencji z dużą ilością gości istnieje możliwość połączenia czterech największych sal w jedną.

Nowoczesne sale konferencyjne – łódzkie

Centrum konferencyjne dostępne w Aparthotelu Termy Uniejów proponuje jedną z najlepszych ofert biznesowych w województwie łódzkim Poniżej znajdą Państwo dokładny opis sal, w których mogą odbywać się konferencje.

Sala konferencyjna 1

Sala o powierzchni 110 metrów kwadratowych – znajduje się na pierwszym piętrze Aparthotelu Termy Uniejów. Jej wyposażenie to inteligentny system odpowiedzialny za sterowanie obrazem, pełne nagłośnienie, oświetlenie oraz klimatyzacja. Sala sąsiaduje
z przestronnym foyer.

Sala konferencyjna 2

Sala znajduje się na pierwszym piętrze hotelu, a jej powierzchnia to 145 metrów kwadratowych. Wyposażona została w inteligentny system zarządzania dźwiękiem i obrazem. Pomieszczenie znajduje się niedaleko przestronnego foyer. Duże okna, które znajdują się w sali, mogą zostać całkowicie zaciemnione dla wygodniejszego prezentowania wyświetlanego obrazu.

Sala konferencyjna 3

Sala konferencyjna o łącznej powierzchni 145 metrów kwadratowych znajdująca się na pierwszym piętrze naszego centrum konferencyjnego. Została wyposażona we wszystkie niezbędne udogodnienia – inteligentny system sterowania dźwiękiem i obrazem, klimatyzacja, nagłośnienie.

Sala konferencyjna 4

Sala konferencyjna o powierzchni 80 metrów Podobnie jak w poprzednich salach do dyspozycji gości oddajemy nagłośnienie, klimatyzację oraz system inteligentnego sterowania dźwiękiem i obrazem.

Sala konferencyjna 5

Sala konferencyjna o powierzchni 40 metrów kwadratowych. Jest to idealna propozycja dla mniejszych spotkań biznesowych lub szkoleń.

Sala konferencyjna 6

Sala konferencyjna o powierzchni 35 metrów kwadratowych. To doskonałe miejsce na przeprowadzenie średniej wielkości treningów szkoleniowych, czy spotkań biznesowych na kilkanaście osób.

Różnorodne sale konferencyjne – wiele możliwości

Nasze sale konferencyjne mogą zostać połączone w jedno przestronne pomieszczenie idealne na duże konferencje i inne wydarzenia. Aparthotel Termy Uniejów oferuje kilka wygodnych rozwiązań ustawienia sal, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących sal, a także pomogą w rezerwacji wygodnego dla Państwa terminu wynajmu.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów