Konferencje

Do dyspozycji gości dostępne jest rozbudowane centrum konferencyjne wraz ze strefą work zone oraz przestronnym foyer.

Przestrzeń biznesowa

Centrum konferencyjne o powierzchni 745 m2 składa się z czterech, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, strefy work zone z wydzieloną częścią „board room” oraz obszernego foyer.

Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w rzutniki multimedialne, flipcharty oraz wskaźniki laserowe. Istnieje możliwość połączenia ze sobą wszystkich sal.

Wyposażenie sal

Mikrofon
Klimatyzacja
Internet
Projektor

Jeśli jesteś zainteresowany salą konferencyjną napisz do nas na konferencje@aparthotel-termyuniejow.pl

Aparthotel Termy Uniejów – centrum konferencyjne: Łódź

Aparthotel Termy Uniejów oferuje w pełni wyposażoną strefę konferencyjną o łącznej powierzchni 745 m2– jest to sześć sal konferencyjnych, strefa work zone, w której znajduje się board room oraz bardzo obszerne foyer. Wszystkie nasze sale konferencyjne są wyposażone w rzutnik multimedialny wysokiej jakości, flipcharty oraz wskaźniki laserowe ułatwiające biznesowe spotkania. W przypadku konferencji z dużą ilością gości istnieje możliwość połączenia czterech największych sal w jedną.

Nowoczesne sale konferencyjne – łódzkie

Centrum konferencyjne dostępne w Aparthotelu Termy Uniejów proponuje jedną z najlepszych ofert biznesowych w województwie łódzkim Poniżej znajdą Państwo dokładny opis sal, w których mogą odbywać się konferencje.

Sala konferencyjna A

Sala o powierzchni 110 metrów kwadratowych – znajduje się na pierwszym piętrze Aparthotelu Termy Uniejów. Jej wyposażenie to inteligentny system odpowiedzialny za sterowanie obrazem, pełne nagłośnienie, oświetlenie oraz klimatyzacja. Sala sąsiaduje
z przestronnym foyer.

Sala konferencyjna B

Sala znajduje się na pierwszym piętrze hotelu, a jej powierzchnia to 145 metrów kwadratowych. Wyposażona została w inteligentny system zarządzania dźwiękiem i obrazem. Pomieszczenie znajduje się niedaleko przestronnego foyer. Duże okna, które znajdują się w sali, mogą zostać całkowicie zaciemnione dla wygodniejszego prezentowania wyświetlanego obrazu.

Sala konferencyjna C

Sala konferencyjna o łącznej powierzchni 145 metrów kwadratowych znajdująca się na pierwszym piętrze naszego centrum konferencyjnego. Została wyposażona we wszystkie niezbędne udogodnienia – inteligentny system sterowania dźwiękiem i obrazem, klimatyzacja, nagłośnienie.

Sala konferencyjna D

Sala konferencyjna o powierzchni 80 metrów Podobnie jak w poprzednich salach do dyspozycji gości oddajemy nagłośnienie, klimatyzację oraz system inteligentnego sterowania dźwiękiem i obrazem.

Sala E

Sala konferencyjna o powierzchni 35 metrów kwadratowych. To doskonałe miejsce na przeprowadzenie średniej wielkości treningów szkoleniowych, czy spotkań biznesowych na kilkanaście osób.

Sala F

Sala konferencyjna o powierzchni 20 metrów kwadratowych. Jest to idealna propozycja dla mniejszych spotkań biznesowych lub szkoleń do 10 osób.

Board Room

Kameralne pomieszczenie idealne na niewielkie spotkania biznesowe (jego powierzchnia to 15 metrów kwadratowych). W celu wygodnego prowadzenia spotkań biznesowych zostało zaopatrzone we wszystkie udogodnienia, które posiadają większe sale konferencyjne.

Różnorodne sale konferencyjne – wiele możliwości

Nasze sale konferencyjne mogą zostać połączone w jedno przestronne pomieszczenie idealne na duże konferencje i inne wydarzenia. Aparthotel Termy Uniejów oferuje kilka wygodnych rozwiązań ustawienia sal, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących sal, a także pomogą w rezerwacji wygodnego dla Państwa terminu wynajmu.