Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

O nas

Aparthotel Termy Uniejów to miejsce, które powstało z myślą o relaksie i odpoczynku. W przestrzeniach zaprojektowanych tak, by goście czuli się jak najbardziej swobodnie, możesz wypocząć zarówno w pojedynkę, ze współpracownikami, z przyjaciółmi, jak i z rodziną. Bliskość Term Uniejów sprawia, że Hotel posiada w swojej ofercie wiele udogodnień wzbogaconych o dostępność wody termalnej.

Pomysł na budowę Aparthotelu „Termy Uniejów” pojawił się w 2015 roku podczas budowy ostatnich 2 bloków termalnych, których pomysłodawcą i realizatorem była Spółka „Termy Uniejów”.

Spółka prowadząc działalność deweloperską w sektorze mieszkaniowym wybudowała Osiedle Termalne, stanowiące wizytówkę uzdrowiska w zakresie wykorzystania wody termalnej w prywatnych mieszkaniach. Mieszkańcy przy pomocy tzw. „trzeciego kurka” znajdującego się w łazience każdego z mieszkań, korzystają z wody solankowej bez wychodzenia z domu.

Na mapie Uniejowa powstało 5 takich bloków. Razem to 150 mieszkań. Natomiast pomysł budowy Aparthotelu „Termy Uniejów” był odpowiedzią na potrzebę zaspokojenia rynku w zakresie przyjmowania w Uniejowie dużych grup biznesowych.

Liczne zapytania dotyczące możliwości zorganizowania w uzdrowisku konferencji dla grup biznesowych powyżej 150 osób, poparte dobrym położeniem Uniejowa na mapie Polski oraz główną atrakcją, czyli kompleksem termalno-basenowym „Termy Uniejów” wraz z planami jego rozbudowy, stały się przyczyną do rozpoczęcia działań. Znalezienie prywatnych inwestorów oraz wyłonienie wykonawcy, pozwoliły na rozpoczęcie inwestycji. Pierwsza łopata została wbita w marcu 2018 roku. Kamień węgielny wmurowano w maju tego samego roku.

Na powierzchni 1,5 hektara, w najlepszej lokalizacji w uzdrowisku w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu termalno-basenowego (100 m) strefy uzdrowiskowej A, powstał obiekt w standardzie czterogwiazdkowego hotelu, którego otwarcie odbyło się w sierpniu 2019 roku.

O nas

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów