Apetyczny wieczór Sylwestrowy z kolacją i widowiskiem teatralnym w restauracji Aqua

Nasz hotel zapewni Państwu wspólnie spędzony czas, miłą atmosferę, relaks, zabawę, wypoczynek w gronie najbliższych.

Data: 31 grudnia 2020, w godz. 20.00- 1.00 w Restauracji Aqua w Aparthotelu Termy Uniejów, parter;

Rok 2021 warto jest przywitać ze smakiem. Tak się składa, że każda wizyta w restauracji AQUA Restaurant, stanowi połączenie idealnie dobranych smaków wraz z przepiękną aranżacją na… talerzu.

A gdyby tak artystyczne podejście do jedzenia połączyć z widowiskiem teatralnym? Naszej propozycji wieczoru sylwestrowego z kolacją i widowiskiem teatralnym w Restauracji AQUA nie oprze się żaden smakosz i miłośnik sztuki.


Cena: 279 zł od osoby

W cenie wieczoru:  • specjalna kolacja sylwestrowa z 7- daniowym menu degustacyjnym (serwis rozpoczynamy punktualnie o godz. 20.00)

  • widowisko teatralne (recital piosenki aktorskiej z elementami kabaretu, w godz. 21.00- 23.00).
    Na naszej „małej” scenie wystąpią aktorzy łódzkiego świata teatru: Emilia Kudra, Teresa Stokowska- Kudra, Bartosz Gajda, Marynia Janus*

  • drink powitalny

  • butelka wina na parę;

  • toast z kieliszkiem szampana o północy;

  • pokaz fajerwerków.


PONADTO:


  • bezpłatny parking;

  • bezpłatne wi-fi;pokój standard:

Cena ze śniadaniem:

350 zł

pokój studio:

Cena ze śniadaniem:

400 zł

pokój superior:

Cena ze śniadaniem:

450 zł* Emilia Kudra- studiowała na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Uniwersytecie Łódzkim.
Na fortepianie gra od dziecka i właśnie w klasie tego instrumentu ukończyła średnią szkołę muzyczną. Swoją wokalną drogę rozpoczęła od piosenki aktorskiej. Wzięła udział w dużej ilości festiwali, konkursów oraz spektakli muzycznych, zdobywając wiele nagród, ale przede wszystkim doświadczenie i przyjaciół. Obecnie doskonali swoje umiejętności w Danii pod okiem specjalistów w dziedzinie głosu ludzkiego. Współtworzyła kilka zespołów muzycznych (m.in. Tao, Manuka), pisząc teksty i współkomponując muzykę do piosenek. Obecnie, współpracuje z Teatrem Jaracza oraz Teatrem V6 w Łodzi, gdzie występuje i komponuje muzykę.

Teresa Stokowska- Gajda- kierownik i konsultant muzyczny, akompaniator, pedagog. Od lat ’80 konsultant i kierownik muzyczny Teatru Powszechnego, Teatru Nowego i Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi, współpracowała również z łódzkimi Teatrami Pinokio i Arlekin, a także teatrami w Kielcach, Szczecinie, Radomiu i Kaliszu. Przez 26 lat pedagog w PWSFTviT – piosenka aktorska. Od lat ’90 pracuje ze zdolną młodzieżą: w Poleskim Ośrodku Sztuki, później Studio Piosenki Domu Literatury

Bartosz Gajda- aktor, śpiewak, muzyk. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, wydział wokalno – aktorski, klasa śpiewu (bas-baryton), a także Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.
H. Wieniawskiego w Łodzi, klasa fortepianu. Jako aktor współpracował z teatrami: Teatrem Wielkim w Łodzi; Teatrem Muzycznym w Łodzi; Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi; Operą na Zamku w Szczecinie; Operą Wrocławską, Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi oraz z Filharmonią Łódzką. Obecnie – freelancer – występuje jako aktor na scenie i w filmie. Zajmuje się pisaniem scenariuszy i muzyki do przedstawień, produkcją teatralną, publikacją nagrań dźwiękowych, rejestracją dźwięku do przedstawień i aranżacjami utworów.

Marynia Janus- lalkarka, aktorka, producentka teatralna, pedagog teatru, teatrolog – wieloboistka teatralna. Absolwentka kierunku aktorskiego Wydziału Sztuki Lalkarskiej
w Białymstoku Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza oraz kulturoznawstwa, spec. produkcja teatralna na Uniwersytecie Łódzkim, studiowała też na Staatliche Hochschule fur Musik und Darstellende Kunst w Stuttgarcie, doktorantka w Katedrze Dramatu i Teatru Uniwersytetu Łódzkiego. Jako aktorka współpracowała z Olsztyńskim Teatrem Lalek, Teatrem Szkolnym im. J. Wilkowskiego w Białymstoku, Fundacją Tworzenia i Promowania Sztuki „Ależ Gustawie!”, występowała w etiudach studenckich PWSFTviT, współpracowała ze Studiem Piosenki przy Domu Literatury. Pracuje nad autorskimi spektaklami i akcjami performatywnymi.

Rezerwacje

rezerwacje@aparthotel-termyuniejow.pl

Tel.: +48 505 784 996

Aparthotel "Termy Uniejów" zastrzega sobie możliwość zmian w pakiecie.
Aparthotel „Termy Uniejów” zastrzega sobie prawo do zmiany w godzinach posiłków
dostępnych w ramach pakietu.
Ceny nie zawierają opłaty uzdrowiskowej, która wynosi 4 zł za dzień od osoby, płatne gotówką w recepcji.
Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty za cały pobyt w terminie wyznaczonym przez recepcję.
W przypadku rezygnacji, wpłata nie podlega zwrotowi.