Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Przyjęcia

Każdy z nas przeżywa w życiu wyjątkowe chwile, które pragnie uczcić. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas imprezy okolicznościowe zapisały się w pamięci naszych gości jako niezapomniane.

Wesela

W naszym hotelu organizujemy wesela. Dokładamy starań, by każde z nich stanowiło najpiękniejsze chwile w życiu każdej Młodej Pary. Wykwalifikowana obsługa, wyjątkowa kuchnia i oryginalna oprawa wydarzenia to kwestie, na które może liczyć każdy z naszych gości. Dostosowujemy całe wydarzenie do indywidualnych wymagań i preferencji, tak by goście mieli pewność, że ich wesele będzie niezapomniane. Wykorzystujemy motywy przewodnie, dbając o najdrobniejsze szczegóły każdego elementu wydarzenia.

Zobacz więcej

Komunie

Wyjątkowe rodzinne wydarzenia wymagają specjalnej oprawy. Nasz personel dba o to, by spełnić każde życzenie naszych gości – również tych najmłodszych. Podczas uroczystości związanych z otrzymaniem Pierwszej Komunii Świętej serwujemy specjalnie skomponowane na tą okazję menu, uwzględniające preferencje i smaki najmłodszych gości. Dbamy o to, by podczas wydarzenia poczuli się Państwo jak we własnym domu.

Zobacz więcej

Chrzciny

Organizujemy wydarzenia rodzinne, które pozostają w pamięci naszych gości na całe życie. Gwarantujemy elegancką oprawę, wyśmienitą kuchnię i obsługę na najwyższym poziomie. Chrzciny, podobnie jak inne wydarzenia rodzinne, takie jak komunie, wymagają przygotowania specjalnego menu z potrawami przeznaczonymi dla najmłodszych gości. Dokładamy wszelkich starań, by zarówno dorośli, jak i dzieci czuli się w naszym hotelu komfortowo, dlatego całą oprawę wydarzenia, łącznie z menu, konsultujemy z gośćmi i dostosowujemy plan działania do ich indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

Inne

Na życzenie gości jesteśmy w stanie zorganizować wydarzenie według przedstawionych nam wytycznych. Wspólnie ustalamy szczegóły i dokładamy starań, by sprostać oczekiwaniom naszych odwiedzających. Organizujemy imprezy okolicznościowe, bankiety, spotkania firmowe, spotkania rodzinne o różnorodnym charakterze, spotkania biznesowe i wiele innych. Menu oraz oprawa wydarzenia zawsze ustalane są w sposób indywidualny, tak by każde wydarzenie w pełni odpowiadało wymaganiom naszych gości.

Zobacz więcej

Przyjęcia

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów