Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5 %

Kod rabatowy: Apart2023

Spa

Do dyspozycji gości hotelu pozostaje szeroki wachlarz zabiegów odnowy biologicznej, basen, siłownia oraz sauna. Dla relaksu ducha i ciała.

Basen hotelowy

Goście, którzy cenią sobie aktywność fizyczną, połączoną z odpoczynkiem godnym najlepszych salonów SPA, pokochają przestronny, hotelowy basen z wydzieloną strefą wypoczynku. W ciepłe dni do dyspozycji gości pozostaje również obszerny taras, sprzyjający kąpielom słonecznym.

Basen i sauny:
-pon.-pt. 8:00-11:00 i 16:00-22:00
-weekendy i święta 8:00-22:00

Sauny hotelowe

W hotelu dostępne są dwa rodzaje saun. Goście mogą korzystać z sauny suchej oraz mokrej. Sauna sucha, zwana również fińską, zbudowana jest z wyselekcjonowanych gatunków drzew i doskonale sprawdza się między innymi po wysiłku fizycznym. Sauna mokra natomiast wpływa relaksująco na samopoczucie, pielęgnuje cerę, odpręża i wspomaga w odzyskaniu formy fizycznej.

Basen i sauny:
-pon.-pt. 8:00-11:00 i 16:00-22:00
-weekendy i święta 8:00-22:00

ZABIEGI MARKI SKEYNDOR

 1. AQUATHERMZabieg intensywnie nawilżający i dotleniający dla skór suchych
  i wrażliwych
  czas 60 min cena 280 pln
 2. POWER C+Zabieg energetyzujący, rozświetlający i antyoksydacyjnyczas 60 min cena 280 pln
 3. CORRECTIVEZabieg anti-age z efektem „botox-like”czas 75 min cena 350 pln
 4. MEN INTENSE HYDRATINGIntensywny zabieg energetyzujący, anti-age dla mężczyznczas 60 min cena 320 pln
 5. POWER HYALURONICZabieg nawilżający i chroniący skórę przed utratą wodyczas 75 min cena 280 pln

ZABIEGI MARKI AROSHA

  w cenie każdego z tych zabiegów mamy demakijaż+ peeling enzymatyczny+ masaż twarzy/karku

 1. DEFENCEczas 45 min cena 150 pln
 2. CELLULAR LIFTczas 45 min cena 150 pln
 3. AGE RESOLUTIONczas 45 min cena 150 pln
 4. PRO BARRIERczas 45 min cena 150 pln
 5. ZABIEGI NA CIAŁO

  1. MASAŻ TWARZY KOBIDOMasaż twarzy liftingujuącyczas ok. 50 min cena 250 pln
  2. MASAŻ KLASYCZNYczas 30 min/50 min cena 90 pln/150 pln
  3. MASAŻ RELAKSACYJNY czas 30 min/50 min cena 90 pln/150 pln
  4. MASAŻ STÓPczas 30 min cena 90 pln
  5. MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ czas 50 min cena 150 pln
  6. MASAŻ OLEJKAMI AROMATYCZNYMIczas 50 min cena 150 pln
  7. MASAŻ MASŁEM SHEAczas 50 min cena 150 pln
  8. MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMIczas 50 min cena 180 pln
  9. HIT!!! RYTUAŁ TERMALNY NA TWARZ I CIAŁO peeling+masaż+zabieg na twarz glinka na bazie wody termalnej czas 90 min cena 230 pln
  10. REWITALIZUJACA MOC HEMATYTUczas 90 min cena 300 pln
  11. SLODKA POMARAŃCZAczas 60 min cena 260 pln
  12. SZAFIROWY DOTYK ODNOWYRytuał witalizujący, anti-ageczas 90 min cena 250 pln
  13. MUŚNIĘCIE ODPOCZYNKURytuał remineralizujący, przeciwdziałający uczuciu zmęczeniaczas 90 min cena 250 pln
  14. ZIELONA HERBATADetox ciała i zmysłówczas 90 min cena 250 pln
  15. PEELING CIAŁA (z wyjątkiem twarzy)czas 30 min cena 100 pln
SCROLL

Zabiegi Spa

Na gości czeka bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej. Goście mogą wybierać spośród masaży, zabiegów na twarz, zabiegów modelujących sylwetkę i antycellulitowych oraz różnego rodzaju peelingów.
W przypadku rezygnacji z zabiegu/masażu prosimy o jego odwołanie w czasie nie krótszym niż na 24h przed planowanym zabiegiem.
Brak powyższej rezygnacji spowoduje obciążenie w wysokości 100% wartości zabiegu/masażu.

Siłownia

Dla gości dbających o formę fizyczną przygotowana została siłownia, wyposażona w nowoczesny sprzęt, spełniający wymagania miłośników sportu. W siłowni znajduje się strefa cardio, wyposażona w bieżnie, orbitrek, rowery siedzące i leżące, strefa wolnych ciężarów oraz strefa siłowa.

Spa

SPA w Uniejowie – relaks w Aparthotelu Termy Uniejów

Goście Aparthotelu Termy Uniejów mają możliwość skorzystania z przyjemnego i zmysłowego pobytu w naszej strefie relaksu. Zlokalizowane w pobliżu Łodzi SPA w Uniejowie to możliwość zrelaksowania się i oddalenia od codziennego stresu i obowiązków. W elegancko zaprojektowanym wnętrzu goście hotelowi mogą oddać się zabiegom na twarz i ciało. Nasz wykwalifikowany personel przeprowadzi procedury pielęgnacyjne z bogatej oferty dostępnych opcji. Podczas zabiegów w SPA w Uniejowie wykorzystujemy produkty oraz sprzęt najwyższej jakości. Każdy z nich może zostać dopasowany do Państwa oczekiwań. Po konsultacji z naszymi pracownikami możliwy jest wybór odpowiednich zabiegów, które pomogą w regeneracji oraz odżywieniu skóry i poprawie samopoczucia.

SPA w Uniejowie – strefa basenowa

Do dyspozycji naszych gości, którzy cenią sobie aktywność fizyczną, oddajemy hotelowy basen, w którym wydzielona została specjalna strefa wypoczynkowa. Dzięki temu można odpocząć i zrelaksować się w bardzo komfortowych warunkach. Wypoczynek w naszej strefie basenowej to doskonała oferta dla wszystkich klientów – zarówno dorosłych, jak i najmłodszych.

Do dyspozycji gości hotelowych są również dwa rodzaje saun – mokra oraz sucha. Sauna sucha nazywana jest również fińską. Do jej budowy wykorzystane zostały najlepsze gatunki drewna – relaks w tym miejscu jest idealnym zwieńczeniem całego dnia spędzonego na treningu lub relaksujących zabiegach. Korzyści płynące z sauny to poprawa samopoczucia, pielęgnacja cery oraz odprężenie.

SPA w Uniejowie – odpoczynek dla duszy i ciała

Na gości Aparthotelu Termy Uniejów czeka niezwykle rozbudowana oferta w zakresie odnowy biologicznej. Oferujemy zabiegi takie jak:

 • masaże,
 • zabiegi na twarz,
 • zabiegi antycellulitowe oraz modelujące sylwetkę,
 • peelingi

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, którą proponuje SPA w Uniejowie. Informacje na temat rodzajów i cen zabiegów wraz z czasem ich trwania uzyskają  Państwo w  recepcji naszego hotelu.

Goście hotelowi mają także możliwość skorzystania z naszej siłowni. Znajdują się tam strefy cardio, wolnych ciężarów oraz siłowa. Połączenie treningu i zabiegów SPA podczas wizyty w Aparthotelu Termy Uniejów to idealny sposób na zadbanie o swoje ciało i podtrzymanie odpowiedniej formy, nawet podczas odpoczynku.

Zapraszamy do odwiedzenia województwa łódzkiego i skorzystania z wyjątkowej oferty SPA w Uniejowie. Jako hotel przyjazny dzieciom zapewniamy również atrakcje dla najmłodszych.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów