Walentynki w Hotelu

walentynki w hotelu

Walentynki w Hotelu

Szukasz pomysłu na Walentynki? Chcesz zrobić swojej drugiej połówce prawdziwą niespodziankę? A gdyby tak połączyć uroki zabiegów spa z romantyczną kolacją i innymi atrakcjami? Na niezwykle zmysłowe Walentynki w hotelu zaprasza Aparthotel w Uniejowie, najbardziej termalny hotel w Polsce.

Wyjątkowe Walentynki w Hotelu

Nasza oferta walentynkowa to unikalne połączenie uroków romantycznego weekendu dla dwojga z odprężającymi rytuałami odnowy biologicznej, z których Nasi Goście korzystają wspólnie. Odprężające, a jednocześnie pobudzające zmysły masaże dla dwojga to zaledwie jedna z propozycji na wspólne popołudnie i wieczór… Oczywiście propozycji mamy do zaoferowania znacznie więcej:

  • przestronny basen ze strefą odpoczynku,
  • dwa rodzaje saun do wyboru – sucha i mokra,
  • kąpiele termalne w zaciszu własnego pokoju,
  • drinki w barze „Aqua Mood” w hotelowym lobby.

 

SPA dla dwojga i romantyczna kolacja przy świecach

W ofercie Walentynkowej najważniejszy jest nastrój. Ten kreujemy oferując Państwu profesjonalne masaże oraz inne zabiegi odnowy biologicznej dla dwojga… i pielęgnujemy zaproszeniem na romantyczną kolację przy świecach do najlepszej restauracji w Uniejowie –  „Aqua Restaurant Inspired by Tradition”. Świece, nastrojowa muzyka, bukiety czerwonych róż na stolikach i wyborne wino w kieliszku – to zaledwie preludium do prawdziwej uczty zmysłów, która może być także Waszym udziałem.

Termalne kąpiele dla dwojga

O ile nierzadko zatłoczony kompleks Termy Uniejów może nie sprzyjać budowaniu romantycznej atmosfery, o tyle termalne kąpiele dla dwojga w zaciszu komfortowego pokoju z przestronną łazienką to już coś zupełnie innego… Do każdego z pokoi doprowadziliśmy wodę termalną wydobywaną z głębokości 2000m. Jest to woda o udowodnionych właściwościach leczniczych i doskonałych właściwościach odprężających. Wspólna kąpiel termalna przy blasku świec z pewnością będzie dobrym wstępem do udanej nocy.

Klientów zainteresowanych możliwością spędzenia Walentynek w Aparthotelu zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowo termalnej i rozgrzewającej zmysły oferty.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów