Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5 %

Kod rabatowy: Apart2021

Aqua Restaurant

Wyjątkowa przestrzeń jadalna to jeden z atutów naszego hotelu. W restauracji goście mogą spróbować potraw z wyselekcjonowanego menu, skomponowanego przez naszego szefa kuchni.

restauracja uniejów

Aqua Restaurant

Z przyjemnością wprowadzimy Państwa w świat gastronomii najwyższej jakości. Nasz Szef Kuchni stworzył unikatowy projekt, skupiający tradycję regionu oraz najlepsze polskie i lokalne produkty, prezentowane w autorskiej aranżacji. W „Aqua Restaurant Inspired by Tradition” odkryją Państwo na nowo polską i międzynarodową kuchnię w najczystszej formie. Dla prawdziwych pasjonatów sztuki kulinarnej proponujemy „Chef’s Table” stolik znajdujący się bezpośrednio w sercu kuchni. Skosztują tutaj Państwo Menu Degustacyjnego, będącego wizytówką naszego Szefa Kuchni.
Zachęcamy też do skosztowania elementów z najlepszej polskiej dojrzewającej wołowiny. Tym co nas wyróżnia, jest metodyka sezonowania na sucho przez kilkadziesiąt dni, która zapewnia naturalną głębię smaku oraz najlepsze produkty.
Jako jedyna restauracja w Uniejowie możemy się poszczycić tak wykwintną kuchnią i tak wyjątkową aranżacją przestrzeni. Każdego dnia nasza restauracja ma przyjemność obsługiwać gości odwiedzających Uniejów zarówno w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Nie bez dumy możemy powiedzieć, że „Aqua Restaurant Inspired by Tradition” to najchętniej odwiedzana restauracja w Uniejowie. Pragnąć zachować ten tytuł, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zaspakajać Państwa kulinarne oczekiwania.

Aqua Restaurant