Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Aqua Restaurant

Wyjątkowa przestrzeń jadalna to jeden z atutów naszego hotelu. W restauracji goście mogą spróbować potraw z wyselekcjonowanego menu, skomponowanego przez naszego szefa kuchni.

restauracja uniejów

Aqua Restaurant

Z przyjemnością wprowadzimy Państwa w świat gastronomii najwyższej jakości. Nasz Szef Kuchni stworzył unikatowy projekt, skupiający tradycję regionu oraz najlepsze polskie i lokalne produkty, prezentowane w autorskiej aranżacji. W „Aqua Restaurant Inspired by Tradition” odkryją Państwo na nowo polską i międzynarodową kuchnię w najczystszej formie.
Jako jedyna restauracja w Uniejowie możemy się poszczycić tak wykwintną kuchnią i tak wyjątkową aranżacją przestrzeni. Każdego dnia nasza restauracja ma przyjemność obsługiwać gości odwiedzających Uniejów zarówno w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Nie bez dumy możemy powiedzieć, że „Aqua Restaurant Inspired by Tradition” to najchętniej odwiedzana restauracja w Uniejowie. Pragnąć zachować ten tytuł, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zaspakajać Państwa kulinarne oczekiwania.

Sprawdź nasze menu:

Aqua Restaurant

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów