OTWARCIE SIERPIEŃ 2019

Zrelaksuj się w wygodnych wnętrzach, zaprojektowanych z myślą o biznesie i wypoczynku. Odkryj naszą bogatą ofertę.

OTWARCIE SIERPIEŃ 2019

Zrelaksuj się w wygodnych wnętrzach, zaprojektowanych z myślą o biznesie i wypoczynku. Odkryj naszą bogatą ofertę.

OTWARCIE SIERPIEŃ 2019

Zrelaksuj się w wygodnych wnętrzach, zaprojektowanych z myślą o biznesie i wypoczynku. Odkryj naszą bogatą ofertę.

Podczas pobytu istnieje możliwość zakupu biletu do kompleksu basenowego ,,Termy Uniejów” w promocyjnej cenie.

Woda termalna

w każdej łazience w pokoju hotelowym

Oferty specjalne
4 sale
Wyciszone
i klimatyzowane

Konferencje

Na gości czeka nowoczesne Centrum Konferencyjne o powierzchni 750m2. Tworzą go 4 wyciszone i klimatyzowane sale, a także strefa work zone oraz foyer.
see more

Imprezy okolicznościowe

Dołożymy starań, by dzięki naszej wykwalifikowanej obsłudze ten wyjątkowy dzień w życiu gości pozostał w ich wspomnieniach na długie lata.

see more
266 miejsc Noclegowych
dla gości
172 pokoje Wszystkie
z wysokim standardem
4 klasy Odpowiednie
dla każdego
Pokoje i apartamenty

Korzystaj z naturalnych wód termalnych

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu kompleksu Term Uniejów, do dyspozycji gości pozostaje wyjątkowy basen z wodą z termalnych źródeł.

see more

Restauracja

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowym menu i degustacji specjalności szefa kuchni restauracji dostępnej w naszym hotelu.

obiad od
65 / porcja
see menu

Wokół hotelu

Usytuowanie hotelu sprzyja różnorodnym atrakcjom turystycznym. Nasi goście mogą skorzystać z kompleksu termalnego, kompleksu boisk lub odwiedzić Zamek w Uniejowie.

see more

Hotel Termy Uniejów – odpoczynek w luksusowych warunkach

Aparthotel Termy Uniejów to jeden z najpopularniejszych ośrodków oferujących korzystne właściwości wód termalnych wydobywanych w głębi ziemi. Nasz hotel w Uniejowie przygotował dla Państwa wiele atrakcji – zarówno dla starszych, jak i najmłodszych gości. Do dyspozycji gości oddaliśmy między innymi strefy basenowe i bardzo chętnie wykorzystywane przez klientów strefy SPA. Ponadto w przynależącej do każdego z oferowanych przez nasz hotel w Uniejowie pokoi łazience dostępne są bardzo komfortowe wanny, z których można korzystać podczas codziennych kąpieli.

Apartamenty Uniejów – oferta noclegowa Aparthotel Termy Uniejów

Zlokalizowany w miejscowości Uniejów hotel oferuje pokoje typu standard, studio, superior – zgodnie ze zróżnicowanymi wymaganiami gości. Specjalną propozycją są także przestronne apartamenty, w których znajdują się:

  • komfortowe łóżka typu king-size,
  • dodatkowa przestrzeń wypoczynkowa,

Apartamenty Uniejów to propozycja dla najbardziej wymagających gości naszego obiektu.

Termy Uniejów – hotel w centrum Polski

To, co wyróżnia nas spośród innych podobnych ofert, to przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja – niemal w samym centrum kraju. Większość obiektów proponujących termy znajduje się na południu. W przypadku oferty Aparthotelu Termy Uniejów nocleg jest odpowiednią opcją zarówno dla osób z południowej, jak i północnej części Polski. Odległość, którą należy pokonać, aby skorzystać z tutejszych atrakcji, jest podobna dla tych regionów.

Oferty specjalne – Aparthotel Termy Uniejów

Pierwsze skojarzenia z nazwą Uniejów – termy i hotel.  Aparthotel Termy Uniejów proponuje swoim gościom jednak znaczenie więcej niż tylko noclegi i bliskość Term Uniejów. Dodatkowa oferta obejmuje możliwość zorganizowania dowolnej uroczystości czy wydarzenia, np.:

  • jubileuszu firmy,
  • szkolenia,
  • konferencji,
  • chrzcin,
  • przyjęcia komunijnego,
  • przyjęcia weselnego.

Nasi szefowie kuchni na każdą z tych okazji przygotowali specjalne menu, które podkreśli wzniosłość wydarzenia. Wszystkie przygotowywane w kuchni naszego hotelu w Uniejowie potrawy bazują na najlepszych produktach dostępnych na rynku. Specjalnością restauracji są dania polskie z uwzględnieniem lokalnych specjałów.

Nasz hotel to kompleksowa oferta, która na specjalne życzenie gości może być indywidualnie dopasowana do konkretnych wymagań. Jeżeli interesują Państwa najlepsze noclegi w Uniejowie, zapraszamy do odwiedzin w Aparthotelu Termy Uniejów.

Newsletter

We are in the center of Poland

Address data

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów