Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Dla dzieci

Szczęście najmłodszych gości jest dla nas niezwykle istotne. W hotelu nie brakuje atrakcji dla maluchów, a słowo „nuda” nie figuruje w naszym słowniku!

Zewnętrzna strefa gier kreatywnych

Zabawa na świeżym powietrzu to nieodłączna część pobytu w hotelu Termy Uniejów. Rozbudowana zewnętrzna strefa gier kreatywnych pozwala na rozwój wyobraźni i dostarcza najmłodszym gościom wielu niezapomnianych wrażeń.

Gry kreatywne wpływają na rozwój dzieci i pomagają im kształtować nie tylko wyobraźnię, ale też umiejętności analityczne. Wspólna zabawa sprzyja ponadto nawiązywaniu przyjaźni z innymi dziećmi, a także na rozwój umiejętności socjalnych.

Bawilandia

Przestrzeń Bawilandii została zorganizowana z myślą o najmłodszych gościach hotelu. Nie brakuje tu różnorodnych zabawek, gier i przyjaznego wyobraźni designu. Kolorowe meble i wykończenie Bawialni sprawia, że dzieci chętnie spędzają w niej czas. Szczególną atrakcję stanowi rozbudowany kącik tematyczny „Łódź”, dzięki któremu dzieci mogą tworzyć niekończące się scenariusze kolejnych zabaw.

Zewnętrzny plac zabaw

Rozbudowany zewnętrzny plac zabaw to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Świetna zabawa na świeżym powietrzu jest tu gwarantowana!

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, albo zainteresowała Cię powyższa oferta, to zachęcamy do kontaktu.

hotel@aparthotel-termyuniejow.pl
+48 721 001 001

Dla dzieci

Hotel przyjazny dzieciom

Zlokalizowany zaledwie godzinę drogi od Łodzi Aparthotel Termy Uniejów to hotel rodzinny, w którym również na najmłodszych Gości czeka moc atrakcji. Wyposażony w zewnętrzną strefę gier kreatywnych, wewnętrzną salę zabaw, mini park linowy i plac zabaw na wolnym powietrzu Aparthotel Termy Uniejów to doskonały wybór dla całej rodziny, niezależnie od pory roku i pogody.

Jako hotel rodzinny staramy się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby dzieci, młodzieży oraz dorosłych, co przekłada się na różnorodną, a zarazem bardzo spójną ofertę wypoczynkową, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych jest strefa basenowa w SPA Uniejów, którą zaprojektowaliśmy w taki sposób, żeby umożliwić dzieciom zabawę, a rodzicom zapewnić przestrzeń do odpoczynku i relaksu.

Hotel dla rodzin z dziećmi z przyjaznym menu

O potrzebach naszych najmłodszych Gości pamięta również Szef Kuchni hotelowej restauracji. Obok wykwintnych dań dla dorosłych oferujemy smaczne i cieszące oko Kids Menu, w którym nie brakuje smakołyków także dla niejadków.

Kids Menu Aparthotel Termy Uniejów to precyzyjnie dobrane, świeże składniki, które komponujemy w proste, a zarazem smaczne dania. Karta obfituje w dania warzywne, dania z dodatkiem mięs oraz kolorowe desery. Wszystko w postaci rozsądnych i sympatycznie podanych porcji, które wprost zachęcają do jedzenia.

Hotel dla dzieci i atrakcje dla dzieci

O tym, że Aparthotel Termy Uniejów to hotel dla rodzin z dziećmi decyduje nie tylko infrastruktura samego hotelu, ale również znajdujące się w okolicy atrakcje dla dzieci. Nasz hotel jest położony w samym sercu Term Uniejów. Goście hotelowi mogą w każdej chwili skorzystać z pełnej oferty wypoczynkowo-rekreacyjnej Term, jak również szeregu innych atrakcji, w jakie obfituje województwo łódzkie.

Na szczególną uwagę zasługuje w tym zakresie oferta Zoo Safari Borysew, w którym najmłodsi mogą zobaczyć wiele okazów egzotycznych zwierząt oraz Paintball. Paintball to rozrywka, z której może skorzystać zarówno młodzież, jak i dorośli. Gra odbywa się na poligonie nieopodal Uniejowa. Infrastruktura poligonu umożliwia obserwację gry przez publiczność, co czyni rozgrywkę atrakcją dla całej rodziny.

Gości zainteresowanych pobytem w hotelu rodzinnym Aparthotel Termy Uniejów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy niezależnie od pory roku. W Uniejowie nie sposób się nudzić!

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów