Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5 %

Kod rabatowy: Apart2020

Dla dzieci

Szczęście najmłodszych gości jest dla nas niezwykle istotne. W hotelu nie brakuje atrakcji dla maluchów, a słowo „nuda” nie figuruje w naszym słowniku!

Zewnętrzna strefa gier kreatywnych

Zabawa na świeżym powietrzu to nieodłączna część pobytu w hotelu Termy Uniejów. Rozbudowana zewnętrzna strefa gier kreatywnych pozwala na rozwój wyobraźni i dostarcza najmłodszym gościom wielu niezapomnianych wrażeń.

Gry kreatywne wpływają na rozwój dzieci i pomagają im kształtować nie tylko wyobraźnię, ale też umiejętności analityczne. Wspólna zabawa sprzyja ponadto nawiązywaniu przyjaźni z innymi dziećmi, a także na rozwój umiejętności socjalnych.

Bawilandia

Przestrzeń Bawilandii została zorganizowana z myślą o najmłodszych gościach hotelu. Nie brakuje tu różnorodnych zabawek, gier i przyjaznego wyobraźni designu. Kolorowe meble i wykończenie Bawialni sprawia, że dzieci chętnie spędzają w niej czas. Szczególną atrakcję stanowi rozbudowany kącik tematyczny „Łódź”, dzięki któremu dzieci mogą tworzyć niekończące się scenariusze kolejnych zabaw.

Zewnętrzny plac zabaw

Rozbudowany zewnętrzny plac zabaw to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Świetna zabawa na świeżym powietrzu jest tu gwarantowana!

Zobacz nasze promocje

Dla dzieci

Hotel przyjazny dzieciom

Zlokalizowany zaledwie godzinę drogi od Łodzi Aparthotel Termy Uniejów to hotel rodzinny, w którym również na najmłodszych Gości czeka moc atrakcji. Wyposażony w zewnętrzną strefę gier kreatywnych, wewnętrzną salę zabaw, mini park linowy i plac zabaw na wolnym powietrzu Aparthotel Termy Uniejów to doskonały wybór dla całej rodziny, niezależnie od pory roku i pogody.

Jako hotel rodzinny staramy się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby dzieci, młodzieży oraz dorosłych, co przekłada się na różnorodną, a zarazem bardzo spójną ofertę wypoczynkową, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych jest strefa basenowa w SPA Uniejów, którą zaprojektowaliśmy w taki sposób, żeby umożliwić dzieciom zabawę, a rodzicom zapewnić przestrzeń do odpoczynku i relaksu.

Hotel dla rodzin z dziećmi z przyjaznym menu

O potrzebach naszych najmłodszych Gości pamięta również Szef Kuchni hotelowej restauracji. Obok wykwintnych dań dla dorosłych oferujemy smaczne i cieszące oko Kids Menu, w którym nie brakuje smakołyków także dla niejadków.

Kids Menu Aparthotel Termy Uniejów to precyzyjnie dobrane, świeże składniki, które komponujemy w proste, a zarazem smaczne dania. Karta obfituje w dania warzywne, dania z dodatkiem mięs oraz kolorowe desery. Wszystko w postaci rozsądnych i sympatycznie podanych porcji, które wprost zachęcają do jedzenia.

Hotel dla dzieci i atrakcje dla dzieci

O tym, że Aparthotel Termy Uniejów to hotel dla rodzin z dziećmi decyduje nie tylko infrastruktura samego hotelu, ale również znajdujące się w okolicy atrakcje dla dzieci. Nasz hotel jest położony w samym sercu Term Uniejów. Goście hotelowi mogą w każdej chwili skorzystać z pełnej oferty wypoczynkowo-rekreacyjnej Term, jak również szeregu innych atrakcji, w jakie obfituje województwo łódzkie.

Na szczególną uwagę zasługuje w tym zakresie oferta Zoo Safari Borysew, w którym najmłodsi mogą zobaczyć wiele okazów egzotycznych zwierząt oraz Paintball. Paintball to rozrywka, z której może skorzystać zarówno młodzież, jak i dorośli. Gra odbywa się na poligonie nieopodal Uniejowa. Infrastruktura poligonu umożliwia obserwację gry przez publiczność, co czyni rozgrywkę atrakcją dla całej rodziny.

Gości zainteresowanych pobytem w hotelu rodzinnym Aparthotel Termy Uniejów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy niezależnie od pory roku. W Uniejowie nie sposób się nudzić!


Notice: Undefined offset: 0 in /www/aparthotel-termyuniejow_www/www/aparthotel-termyuniejow-www/wp-includes/class-wp-query.php on line 3144