Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Dla sportu

Aparthotel „Termy Uniejów” to idealna baza pobytowa, zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów, którzy do celów treningowych mogą korzystać z kompleksu boisk sportowych im. Włodzimierza Smolarka, stanowiących własność Gminy Uniejów. Boiska sportowe zlokalizowane są tuż przy Aparthotelu „Termy Uniejów”. Wszyscy stawiamy na aktywność w otoczeniu uniejowskiej przyrody!

Kompleks sportowy

Profesjonalne boiska stanowią doskonałą bazę dla obozów treningowych i przygotowawczych. Kompleks im. W. Smolarka, w skład którego wchodzi pełnowymiarowe boisko trawiaste naturalne (105 x 68 m). Jest to jedyne w kraju boisko podgrzewane wodą geotermalną przez cały okres zimy, z zadaszoną trybuną na 496 miejsc.
Drugie boisko o nawierzchni z trawy syntetycznej (105 x 68 m) posiada trybunę ziemną na 110 miejsc. Oba boiska posiadają oświetlenie zgodne z wymaganiami UEFA do prowadzenia zajęć sportowych po zmierzchu oraz tablice wyników. W bezpośrednim sąsiedztwie boisk znajduje się budynek sanitarno-szatniowy.

To właśnie dzięki temu zapleczu z dumą możemy gościć krajowe reprezentacje i najlepsze drużyny piłkarskie.
Do dyspozycji sportowców i trenerów oddajemy także:
– miejsce do przechowywania sprzętu,
– miejsce dla masażystów
– sale konferencyjne.

Odnowa biologiczna

Wiemy, jak ważne dla zawodowych sportowców jest korzystanie z odnowy biologicznej. Nasze zaplecze SPA & WELLNESS gwarantuje naszym gościom najlepszą opiekę także pod tym kątem. Po ciężkim treningu nasi goście mogą rozluźnić swoje mięśnie i odprężyć się w naszej strefie spa. Zawodnicy mogą korzystać również z kąpieli w kompleksie termalno- basenowym „Termy Uniejów”.

Skontaktuj się z nami

DO IT Sport Spółka z o.o.
00-362 Warszawa,
ul. Gałczyńskiego 4

Patryk Aleksandrowicz
(+48) 515 101 324
biuroluxsport@gmail.com

Dla sportu

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów