Zadzwoń i zarezerwuj telefonicznie lub mailowo

Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie i oszczędź 5%

Kod rabatowy: Apart2024

Imprezy cykliczne

Usytuowanie hotelu sprawia, że goście mogą brać udział w organizowanych w okolicy imprezach cyklicznych. Zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

Uniejowski Festiwal Smaków - Kwiecień

Wyrusz na szlak festiwalowych restauracji w Uniejowie! Ponownie kilkanaście restauracji otworzy szeroko swoje drzwi dla smakoszy. W trakcie festiwalu należy zaopatrzyć się w Paszporty Degustatora.

Wiosenne POW WOW - Festiwal Muzyki i Tańca Indian Ameryki Północnej - Kwiecień

Uniejów kolejny raz będzie organizatorem Festiwalu Muzyki i Tańca Indian Ameryki Północnej Pow Wow. Przed nami pokazy i konkursy tańców, prezentacje tradycyjnych i współczesnych pieśni. Nie zabraknie również kiermaszu indiańskich wyrobów.

Jarmark Średniowieczny - Maj

Po raz kolejny w Uniejowie zorganizowany zostanie Jarmark Średniowieczny. Publiczność będzie mogła oglądać walki rycerskie, ale też poczuć historyczną atmosferę na jarmarku różności!

ExTERMYnator - bieg przełajowy - Czerwiec

Mokradła, błoto i woda – tak w skrócie można opisać trasę biegu przełajowego w Uniejowie. Klub Biegacza Geotermia Uniejów wraz z I-szym Dywizjonem Lotniczym z Leźnicy Wielkiej zapraszają do podjęcia wyzwania!

Otwarte Mistrzostwa Polski w „Noszeniu żon” - Czerwiec

Jeśli na co dzień nie macie w zwyczaju nosić swych żon na rękach, nadchodzi okazja, by to nadrobić! W zawodach udział może wziąć każdy, kto ma poczucie humoru i chce przeżyć niecodzienną przygodę!

Urodziny Uzdrowiska Termalnego Uniejów - Czerwiec

Obchody tradycyjnie odbędą się na terenie kompleksu termalno-basenowego „Termy Uniejów”. Sympatycy Uzdrowiska Uniejów będą mieli okazję do skosztowania urodzinowego tortu. Dla gości zostanie przygotowany też poczęstunek z grilla oraz inne atrakcje!

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulotnej w Uniejowie - Czerwiec

200 lat tradycji układania kwietnych kobierców w Spycimierzu stało się inspiracją do zorganizowania Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Ulotnej. Artyści stworzą w Uniejowie liczne instalacje tymczasowe, zainspirowane otoczeniem.

Układanie kwietnych dywanów - uroczystości Bożego Ciała w Spycimierzu - Czerwiec

Kwietne dywany są nieodłącznym elementem święta Bożego Ciała w Spycimierzu. Co rok inne kompozycje budzą podziw i zdumienie licznie przybywających tu gości. Przygotowania rozpoczynają się najczęściej wraz z zakończeniem poprzedniej uroczystości.

Noc Świętojańska - ogniska nad rzeką Wartą - Czerwiec

Zapraszamy do Uniejowa na Noc Kupały czyli święto ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości, miłości. Wigilia św. Jana, nazywana Nocą Świętojańską, będzie celebrowana nad rzeką Wartą.

Wielki Turniej Rycerski w Uniejowie - Lipiec

Każdego roku przy Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich można poczuć ducha minionych czasów, dzięki Wielkiemu Turniejowi Rycerskiemu w Uniejowie. W programie Turnieju znajdują się liczne pokazy, retrospekcje pojedynków rycerskich, koncerty oraz wystawy towarzyszące.

Festiwal Królestwo Lilii - Lipiec

Idea Festiwalu „Królestwo Lilii” zrodziła się dla uhonorowania symbolu lilii widniejącej w herbie Uniejowa. Podczas festiwalu odbędą się pokazy florystyczne, wystawy kwiatów oraz układanie kompozycji kwiatowych.

Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi - Lipiec

Wszystkich miłośników konnych zaprzęgów zapraszamy na Zawody w Powożeniu zaprzęgami Konnymi o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów. Zawody odbędą się tradycyjnie na terenie trawiastym przy kompleksie termalno – basenowym.

Festiwal Lawendy - Lipiec

Zapraszamy na Festiwal Lawendy pod patronatem Urzędu Miasta Uniejów. W programie m.in. liczne koncerty, warsztaty, pokazy oraz jarmark produktów lawendowych!

Indiańskie Lato w Uniejowie - Sierpień

Indiańskie Lato w Uniejowie to doskonała okazja by przyjrzeć się jak wyglądało życie Indian Ameryki Północnej, w jaki sposób powstaje tradycyjne tipi i co mieści się w jego wnętrzu. Na placu przed kompleksem termalno-basenowym będzie czekało mnóstwo atrakcji!

Ogólnopolski Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł - Październik

Ogólnopolski Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł „Sanus per Aquam – zdrowie przez wodę” – są to zawody na dystansie 10 km.

Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju - Listopad

Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju to największe wydarzenia gospodarcze w Polsce poświęcone wynalazkom oraz krajowym i regionalnym inteligentnym specjalizacjom. Organizatorzy zapraszają do udziału w wielkiej międzynarodowej debacie z udziałem 1000 branżowych liderów.

Mikołajki - Uniejowski Jarmark Bożonarodzeniowy - Grudzień

Jak co roku, na deptaku przy kompleksie basenowym Termy Uniejów będzie można poczuć klimat świąteczny. Na specjalnych stoiskach pojawią się tradycyjne produkty regionalne, rękodzieła, ozdoby bożonarodzeniowe oraz delikatesy.

Imprezy cykliczne

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów