Romantyczny Weekend w Hotelu

romantyczny weekend w hotelu

Romantyczny Weekend w Hotelu

Weekend tylko we dwoje? Masaż dla dwojga i romantyczna kolacja? A może odprężająca kąpiel w wodach termalnych? Romantyczny weekend w hotelu termalnym Aparthotel to propozycja dla par, które szukają sposobności do tego, żeby spędzić trochę czasu sam na sam w eleganckich i komfortowych wnętrzach, ciesząc się wzajemnym towarzystwem i zażywając odrobiny relaksu. Romantyczny weekend w hotelu to przede wszystkim zabiegi odnowy biologicznej dla dwojga. Najczęściej hotelowi Goście wybierają masaże dla par, które dają im sposobność do wspólnego spędzania czasu, jednocześnie cudownie odprężając ciało i kojąc zmysły. Relaksacyjne seanse dopełnia pobyt w saunie. Do wyboru mamy saunę suchą lub mokrą.

Na pary, które preferują bardziej aktywną formę wypoczynku czeka przestronny hotelowy basen ze sferą relaksu oraz nowocześnie wyposażona siłownia.

Kąpiele termalne

Uniejowskie Termy słyną z wód termalnych wydobywanych z głębokości aż 2000m. Wody termalne w Uniejowie charakteryzują się niskim stopniem mineralizacji, dzięki czemu okazują się bardzo skuteczne w leczeniu różnych chorób i schorzeń. Nie można im również odmówić właściwości relaksujących i odprężających. Goście Aparthotelu mogą bez ograniczeń korzystać z doskonałych właściwości uniejowskich wód termalnych i to w zaciszu własnego pokoju.

Romantyczna kolacja przy świecach

Weekendu w hotelu  nie sposób nazwać romantycznym, jeśli nie wieńczy go romantyczna kolacja przy świecach i akompaniamencie dobrego wina. A na taką zaprasza restauracja „Aqua Restaurant Inspired by Tradition”. Restauracja Aqua to najbardziej znana i ceniona restauracja w mieście. Gości od wejścia zachwyca elegancki wystrój restauracji, który idzie w parze z wykwintną kuchnią wykorzystującą wyłącznie precyzyjnie wyselekcjonowane składniki. Nasz Szef Kuchni zawsze sięga po to, co najlepsze, dzięki czemu każdy serwowany w Restauracji Aqua posiłek to prawdziwe dzieło sztuki.

Gości planujących romantyczny weekend w hotelu w okolicach 14. lutego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na Walentynki w Hotelu.

Newsletter

Jesteśmy w centrum Polski

Dane adresowe

ul. Termalna 1
99-210 Uniejów